İşte karşınızda Yiğit Hamza. Hanife Hanımın ilk bebeği Amine Sare’nin fotoğraflarını çekmiştik ve çok eğlenmiştik. İlk tanışmamız böyle başlamıştı.

Sonra 2. bebeğinin olacağını duyduğunuzda o kadar çok sohbet ettik ve derinine girmişiz ki 2.bebeği nasıl çekeriz, ne yaparız şunu da ekleyelim buda olsun çünkü anne olaya artık hakim tecrübeli kova yapalım çok güzel olur yine poz ünitesinde çekelim vs konuşulup bizim 5 konseptlik kız hazırlığımız süper oldu derken! Bilin bakalım ne oldu?

Stüdyo ya geldiklerindeki mavi pusetle gelmesinler mi! Ama kız değil miydi diye bir kaldım! Çünkü o kadar çok konuştuk ki fotoğraflar falan baktık kız zannettik meğer erkekmiş. Neyse hoooop erkek konsept hazırla tamam derken, pat elektrik gitmesin mi? 3 yıldır bu sitedeyim elektrik kesildiğine hiç denk gelmedik. Nasip değilmiş deyip başka güne organize olduk randevulaştık, hop elektrik geldi. Baba geliyordu yoldan geri döndü. Düşünün, böyle bir gün yaşadık!

Bugün çekim olmalı dedik! Çünkü baba kızına bakıyor. Anne rahat rahat çekim yapsın hemde kızı ile beraber baba-kız vakit geçirmek için harika bir fırsat oluşmuştu. Ohh bir çırpıda çekim bitti.

Akıllı annemiz ilk bebekten tecrübeli. Çekimin min. 2 yada 3 saat sürüyor bunu biliyor. Babaya, anne kendini stüdyoya bıraktırmıştı ve gitmişti. Son konsepte gelebilirsin dedi ve Amine Sare’yi alıp son aile çekimine baba geldi.

Kızına bakıp anneye ve bebeğe güzel çekim yaptıran babaya ve bütün her şeyi organize eden prensipli akıllı anneye de buradan teşekkür ederim.

Bütün yaşanan olağanüstü olaylara rağmen başardık. Süper sonuçlar çıkardık ve mutluyuz.